En
مرداد ۸, ۱۳۹۶

ویژه شرکتهای ثبت نام کرده

زمان ساخت غرفه

زمان ساخت غرفه برای شرکتهایی که خود اقدام به غرفه سازی می نمایند، روزهای ۱۰ و ۱۱ از ساعت ۹ صبح الی ۷ شب می باشد.

برای سایر شرکتهای نمایشگاه، که نمایشگاه خود اقدام به ساخت غرفه می نماید، نیازی به حضور شرکتها در بازه زمانی مذکور نمی باشد.

 

زمان جمع آوری غرفه

غرفه های ساخته شده شرکتها می بایستی در روز ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۶ جمع آوری گردد. سایر غرفه های پیش ساخته توسط نمایشگاه جمع آوری خواهد شد.

 

زمان تحویل غرفه

زمان تحویل غرفه به شرکتها ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۵/۱۳۹۶ خواهد بود. در این روز کارت غرفه داران، کارت پارکینگ به شرکتها تحویل داده خواهد شد. همچنین شرکتها در این روز می بایستی فایل پر شده قوانین غرفه سازی را به مسئولین نمایشگاه تحویل دهند. همچنین شرکتهایی که خود اقدام به غرفه سازی می نمایند نیز می بایستی چک ضمانتنامه غرفه سازی را نیز به مسئولین نمایشگاه تحویل دهند. بدیهی است که در صورت عدم تحویل مدارک لازمه، غرفه به شرکتها تحویل داده نخواهد شد.

 

ساعات کاری نمایشگاه

نمایشگاه از ساعت ۸ صبح شروع به کار کرده و شرکتها فرصت دارند تا ساعت ۹ صبح اقدام به غرفه آرائی نمایند. پس از آن نمایشگاه از ساعت ۹ الی ۱۹ به روی بازدیدکنندگان گشوده خواهد شد. سپس در ساعت ۲۰ سالن نمایشگاه بسته خواهد شد.

امنیت تجهیزات نمایشگاه به عهده برگزارکنندگان نمایشگاه خواهد بود. البته شرکتها می بایستی تجهیزات خرد و کوچک خود همانند لپ تاب را با خود به همراه ببرند.

 

مشخصات ابعادی غرفه

غرفه های پیش ساخته بر اساس متراژ اعلامی به شرکتها خواهد بود. این متراژ به صورت ایمیلی و یا تلفنی به اطلاع شرکتها رسانیده شده است. ارتفاع غرفه ها نیز ۲٫۵ متر خواهد بود.

 

امکانات هر غرفه

در هر غرفه پیش ساخته، نور، یک عدد پریز برق، یک عدد میز معمولی، دو عدد صندلی معمولی، یک عدد کانتر به شرکتها تحویل داده خواهد شد. این امکانات شامل شرکتهایی که خود اقدام به غرفه سازی می نمایند، نخواهد شد.

همچنین اینترنت، غذا و تغذیه برای عهده شرکتها خواهد بود.

 

خدمات جنبی اضافی

شرکت طرف قرارداد، سازنده غرفه های نمایشگاه امکاناتی تکمیلی ای همانند آب سرد کن، LCD، صندلی، میز اضافی با خود به همراه خواهد داشت. این امکانات محدود بوده و به تعداد کمی از شرکتها می تواند تعلق پیدا کند. لذا لطفا شرکتها خود امکانات جنبی مورد نیاز خودشان را تامین نمایند.

 

قوانین نمایشگاه

شرکتها می بایستی یک نسخه از ویرایش ۳ قوانین نمایشگاه که در این لینک قابل دانلود می باشد را تهیه کرده و با مهر و امضای شرکت در روز تحویل کارت غرفه داری، به مسئولین نمایشگاه تحویل دهند. توجه فرمائید که با مهر و امضای این فایل، بخش قوانین غرفه سازی طبعا شامل شرکتهایی که از نمایشگاه غرفه آماده تحویل می گیرند، نخواهد شد. لذا کلیه شرکتها می بایستی همه صفحات را مهر و امضا نمایند.

 

نحوه اعلام اسامی

شرکتها می بایستی ایمیل شرکت، نام و نام خانوادگی، تلفن تماس همراه کلیه اعضای حاضر در غرفه خود به همراه نام مسئول غرفه را جهت صدور کارت غرفه داران به آدرس ایمیل نمایشگاه ieeiexpo@gmail.com  ارسال نمایند. همچنین لطفا تاییدیه دریافت آنرا از دبیرخانه علمی نمایشگاه دریافت نمائید.

همچنین هر شرکت یک سهمیه خودرو برای حضور در پارکینگ VIP نمایشگاه خواهد داشت. لذا لطفا مشخصات خودرو به همراه شماره پلاک را به آدرس ایمیل بالا ارسال نمائید و تاییدیه آنرا دریافت نمائید.

 

پارکنیگ نمایشگاه

شرکتهای دانش بنیان ثبت نام کرده در نمایشگاه توجه نمایند که پارکینگ برای مراجعه کنندگان به قدر کافی موجود بوده و یک عدد پارکنیگ VIP صرفا برای تسهیل فرآیند نقل و انتقال غرفه ها در اختیار غرفه داران گرامی قرار گرفته است.

 

 

تهران، امیر آباد شمالی، خیابان کارگر شمالی، بزرگراه جلال آل احمد، رویروی بیمارستان شریعتی، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، پلاک 3، ساختمان 3، مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک، دبیرخانه علمی نمایشگاه

contact@ieeiexpo.ir
info@ieeiexpo.ir
دبیرخانه علمی:
88606649
88606647

دبیرخانه اجرائی:
09031118729
43853191
تمامی حقوق این وب سایت برای مرکز پژوهش های صنعت الکترونیک و شرکتهای تابعه محفوظ می باشد.